پنل ال ای دی قابل تنظیم که قابلیت پخش آنلاین موزیک دارد

آیا می دانید پنل ال ای دی قابل تنظیم محصولی کاربردی است که می تواند به زندگی شما رنگ دیگری ببخشد؟

برای هر محصولی، مصرف‌کنندگان اقلامی را که از یک سو بادوام هستند و از سوی دیگر می‌توانند برای مدت طولانی کار کنند انتخاب می کنند.

همین منطق در مورد سیستم های روشنایی نیز صدق می کند. سیستم های روشنایی به درستی انتخاب شده و نصب شده برای عملکرد و محیط فضا ضروری است تا نور کافی و یکنواخت را فراهم کند و فضا را جذاب تر کند.

اگرچه تنوع و گزینه‌ها در انواع و ویژگی‌های روشنایی می‌تواند کار پیدا کردن چراغ‌های عالی را بسیار دشوار کند، دستورالعمل‌های کلی می‌توانند انتخاب را محدود کنند.

اگر نیروی محرکه در پس انتخاب، چراغ‌های با کارایی بالا برای فضای خانه یا محل کار باشد، چراغ‌های پنل ال‌ای‌دی گزینه‌ای عالی برای کاوش هستند.

چراغ های پنل ال ای دی رایج ترین انتخاب روشنایی برای فضاهای داخلی هستند. آنها می توانند به اندازه کافی جایگزین چراغ های سقفی فلورسنت معمولی شوند که اصلی ترین لوازم خانگی و ادارات بوده اند و گزینه ای روشن تر و ایمن تر را ارائه می دهند.

پنل

چراغ های پنل ال ای دی از نظر فناوری کارآمد هستند، تعدادی ویژگی و مزایای نوآورانه را ارائه می دهند که به بهبود استاندارد زندگی ما کمک می کند. ویژگی ها و مزایای اصلی این نوع وسایل روشنایی در زیر مشخص شده است.

چراغ های پانل با استفاده از چراغ های فناوری دیود ساطع نور (LED) ایمن و سازگار با محیط زیست در نظر گرفته می شوند. چراغ های پانل به طور کلی از یک قاب آلومینیومی سبک وزن ساخته می شوند که برای جلوگیری از نشتی ضروری است.

پانل ها در سه لایه ساخته می شوند: یک صفحه راهنمای نور، یک دیفیوزر و تراشه های LED.

صفحه راهنمای نور برای هدایت و هدایت نور در داخل فضا طراحی شده است. دیفیوزر در جلوی صفحه راهنما قرار دارد و کلید توزیع یکنواخت و یکنواخت نور است. هر نقطه روشن اطراف نور را از بین می برد.

تراشه LED جزء مرکزی چراغ های پانل است که انرژی الکتریکی را به نور تبدیل می کند. تراشه های LED یا پرمصرف و کم مصرف هستند و بر اساس رنگ ها به سه نوع تقسیم می شوند: آبی، قرمز و سبز

مهمترین ویژگی چراغ های پانل روشنایی آنهاست. طراحی مهر و موم شده به خوبی ساخته شده و پانل بازتابنده خروجی های بسیار روشنی تولید می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.