مبل ساده، بسیار ارزان، اما کمتر با دوام

شما برای خرید یک کاناپه عجله دارید و پول بزرگترین عامل تصمیم گیری شما است.

زمانی که بودجه کمی دارید و بازه زمانی محدودتری دارید، فکر می‌کنیم طرز تهیه مربای هویج غلیظ بهترین گزینه این است که به IKEA بروید (همچنین می‌توانید مبل‌های IKEA را در وب‌سایت آن سفارش دهید). اگرچه ما عاشق استایل ساده اسکاندیناویایی IKEA هستیم، اما کاناپه‌های آن نه خوب ساخته شده‌اند و نه راحت هستند.

با این حال، IKEA گزینه ای است که باید به دلیل مقرون به صرفه بودن، در دسترس بودن و سیاست بازگشت یکساله برای کالاهای استفاده نشده در نظر گرفته شود. اگر یک IKEA در منطقه شما وجود دارد، می توانید مبل ها را شخصاً آزمایش کنید. و به دلیل ترافیک سنگین نمایشگاه، این باید به شما نشان دهد که بالشتک در طول زمان چگونه خواهد بود.

IKEA مجموعه ای از مبل ها و سکشنال ها را به فروش می رساند. ما کیویک را آزمایش کرده‌ایم که طراحی ساده و کلاسیکی دارد. اگرچه قیمت مبل راحتی ارزان – که از حدود 550 دلار شروع می شود – تقریبا غیرممکن است، اما در این مورد شما چیزی را که برای آن پرداخت می کنید، دریافت می کنید. این مبل‌ها راحت‌ترین کاناپه‌هایی نیستند که ما آزمایش کردیم، اما ترجیحات شخصی در این مورد نقش دارند.

دو کارمند Wirecutter که به ترتیب 10 و 8 سال مالک Kiviks هستند، هر دو می گویند که از این مبل خوششان آمده است.

در آزمایش اولیه خودمان، تنها پس از چند ساعت استفاده، مبل کیویک ژولیده و نامرتب به نظر می رسید. کارمندی که تقریباً یک دهه است که کیویک را در اختیار داشت، طی چهار حرکت، گفت که یک اتصال ساختاری در قاب مبل تنها پس از حدود سه سال استفاده سنگین شکست. با این حال، کاناپه همچنان عملکردی باقی می‌ماند، حتی اگر وقتی کسی روی آن می‌نشیند می‌شکند و طریقه مصرف زیره سبز برای لاغری شکم را آموزش ببینند.

کارمندی که به مدت هشت سال صاحب نسخه خوابیده کیویک بود، گفت که از آن در اتاق مهمان یا دفتر استفاده می‌کردند: «چهار بار با ما نقل مکان کرد و زمانی که آن را در سال 2020 فروختیم هنوز در شرایط عالی بود.»
مبل اسلون Interior Define یک رقیب قوی در اولین دور آزمایش ما برای نسخه قبلی این راهنما بود، و مبل های این شرکت راحت و به خوبی ساخته شده اند.

Interior Define تا حدی به دلیل طیف گسترده ای از سبک ها و اندازه های بسیار قابل تنظیم معاصر-مدرن، از جمله تخت خواب ها و مبل های ذخیره سازی، از گسترده تا جمع و جور، متمایز است و تعرفه گذاری خدمات پرستاری شامل چه کسانی میشود؟

شما می توانید طول بیشتر آنها را تغییر دهید، و پاهای جایگزین در مدل های خاص موجود است. همچنین می‌توانید بین سه پرکننده مختلف بالشتک یکی را انتخاب کنید: یک فوم با چگالی بالا، همان فوم با چگالی بالا با رویه «پایین مخلوط» یا فوم با چگالی بالا که بین دو لایه «ترکیب پایین» قرار گرفته است. (ما در هر سه در نمایشگاه Interior Define در شهر نیویورک نشستیم و می‌توانیم تأیید کنیم که هر کدام احساس راحتی اما متمایز دارند، از نرم‌افزار گرفته تا محکم.)

 • منابع:
  1. sofa Simple, very cheap, but less durable
 • تبلیغات:
  1. نقش اصلی سوهان عسلی در جشنها و سنتهای مختلف
  2. ۱۰ اصل مهمی که افراد شاد در زندگی فراموش نمی کنند
  3. چگونه راز موفقیت ثروتمندان را بفهمیم
  4. جایگاه انواع کلم در صیفی جات و منشا آن در بیماریها!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.