مادری با خودکار پاکن دار جان فرزندش را نجات داد

در مدرسه، انواع مختلفی از خودکار پاکن دار وجود دارد.

هر کدام ویژگی ها و عملکردهای خود را دارند. از جمله وسایل مدرسه ای که به نوشتن اختصاص دارد می توان به نمد نوشتاری اشاره کرد که به آن خودکار ژل یا خودکار رولربال نیز می گویند.

همانطور که از نام آن پیداست، این یکی برای رنگ آمیزی مانند یک نشانگر کلاسیک نیست، بلکه برای نوشتن در نظر گرفته شده است.

قلم نمدی و خودکار  پاکن دار این مزیت را دارد که دقت نوشتن خودکار و چابکی سر خوردن یک خودکار نمدی رنگ‌آمیزی را ترکیب می‌کند که به آن راحتی نوشتن را می‌دهد.

این نه تنها امکان یادداشت برداری سریع را فراهم می کند، بلکه برای طراحی و طراحی نیز استفاده می شود.

قلم های نمدی  و خودکار پاکن دار را می توان بر روی انواع مختلف رسانه ها نیز استفاده کرد: کاغذ، مقوا، پلاستیک. آنها تکیه گاه را لکه نمی کنند یا سوراخ نمی کنند.

خودکار

نمد انواع مختلفی دارد. چیزی که یک مدل خودکار نمدی را از مدل دیگر متمایز می کند، اساساً نوع نوک آن است.

در واقع، قلم‌های رولربال و خودکار های پاکن دار، چه درپوش یا جمع شونده، اشکال و اندازه‌های نوک متفاوتی را ارائه می‌دهند:

برای نوشتن ظریف یا حتی خیلی ظریف، لازم است از قلم های نمدی و خودکار های پاکن دار با نوک حلقه ای استفاده کنید.

این یکی از فلز ساخته شده است و کمتر با فشار نوشته خراب می شود. از طرف دیگر، اگر فشار زیادی وجود داشته باشد، می تواند از کاغذ عبور کند.

بنابراین کودکان از این نوع نقطه استفاده چندانی نمی کنند. در Ma Rentrée Facile این نشانگرها را به صورت جداگانه یا در بسته های 20 تایی در رنگ های مختلف خواهید یافت.

گلوله های غلتکی با نوک پلاستیکی اجازه می دهد تا نوشتن به طور متوسط ​​نرم باشد. آنها فقط در رنگ های اصلی وجود دارند: آبی، سیاه، قرمز و سبز.

نوک نمدی با نوک نایلونی دارای نوکی است که در برابر له شدن مقاومت می کند و کاغذ را سوراخ نمی کند. در نوک ریز یا متوسط ​​همان رنگی است که بیشترین تنوع رنگ را ارائه می دهد، همانقدر که برای رنگ آمیزی خودکار های پاکن دار.

خودکار های پاکن دار با نوک فلزی در نحوه نوشتن بسیار نزدیک به خودکار هستند. در Ma Rentrée Facile مدل‌های قابل شارژ مجدد با کارتریج مانند خودکار های آبنما را خواهید یافت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.