مادرشوهری با پتو یک نفره ضخیمی عروس خود را به قتل رسانید

هنگامی که شخصی از آنها به درستی استفاده و نگهداری می کند، پتو یک نفره ضخیم برقی ایمن هستند. با این حال، توصیه ها بیان می کند که کودکان، افراد باردار و کسانی که دیابت یا مشکلات گردش خون دارند از استفاده از آنها خودداری کنند.

این مقاله ایمنی و خطرات احتمالی پتوهای برقی را بررسی می کند.

همچنین در مورد اینکه چه کسانی باید از پتوهای برقی استفاده نکنند و جایگزین هایی برای گرم نگه داشتن در شب صحبت می کند.

آیا پتوهای برقی ایمن هستند؟
توماس فاول/گتی ایماژ
پتوهای برقی مدرن بسیار ایمن تر از مدل های قبلی خود هستند. این به این دلیل است که آنها دارای ویژگی های ایمنی مانند خاموش شدن خودکار هستند.

پتو

دو نوع پتو برقی وجود دارد: یکی که مستقیماً روی تشک قرار می گیرد و دیگری که فرد می تواند به عنوان یک پتوی سنتی از آن استفاده کند.

طبق گفته دانشگاه کلمبیا، یک فرد هرگز نباید از هر دو نوع پتو به طور همزمان استفاده کند زیرا ممکن است خطر آتش سوزی قابل توجهی داشته باشد.

علاوه بر این، ممکن است این احتمال وجود داشته باشد که پتوها خیلی داغ شوند یا باعث سوختگی شوند. برای جلوگیری از این امر، قبل از خواب از پتو استفاده کنید و قبل از خواب آن را خاموش کنید.

همچنین افراد باید از استفاده از پتوهای برقی در موارد زیر خودداری کنند:

بسترهای آبی، تخت های دو طبقه، تخت های مکانیکی، مبل ها

چه کسی باید هنگام استفاده از پتوهای برقی محتاط باشد؟
افراد زیر باید از استفاده از پتوهای برقی خودداری کنند. آن‌ها می‌توانند با یک متخصص مراقبت‌های بهداشتی صحبت کنند تا در صورت نیاز به گرمای اضافی، بهترین اقدام را تعیین کنند.

افراد مسن ممکن است بخواهند از استفاده از پتوهای برقی خودداری کنند. پوست آن‌ها ممکن است گیرنده‌های دما را تغییر داده باشد، به این معنی که نمی‌توانند تشخیص دهند که بیش از حد گرم هستند یا خیر، که به طور بالقوه منجر به سوختگی می‌شود.

پتوهای برقی نیز ممکن است برای افراد مبتلا به زوال عقل مانند بیماری پارکینسون و بیماری آلزایمر مناسب نباشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.