قابلیت جدید ساعت دیواری چوبی دست ساز در هند رونمایی شد

کودکان خود را با این ساعت دیواری چوبی دست ساز سرگرم کننده و جالب درگیر کنید.

ساعن چوبی پازلی، پازل 161 قطعه ای طراحی خود را با چرخ دنده های مکانیکی دارد.

 طبق دستورالعمل آنها را تکه تکه بچینید و ساعت جغدی مکانیکی خود را به سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل خواهید داشت. 

قطعات به راحتی مونتاژ می شوند و نیازی به چسب و نوار ندارند. این طرح ساعت بازی فکری یک هدیه ایده آل برای کودکان و بزرگسالان است.

با این ساعت کلاسیک ایستگاه راه آهن مس، مهمانان خود را به دوران بریتانیا برگردانید. ساعت دیواری آویز دو طرفه دارای دو دستگاه برای مشاهده زمان از هر زاویه است.

 سطوح بیرونی دارای یک ماده مسی حکاکی شده برای ظاهری بی انتها و عتیقه است.

ساعت دیواری

 صفحه سفید با اعداد رومی بزرگ به شما امکان دید خوب از زمان حتی از راه دور را می دهد. جزئیات اضافی روی پایه پایه دیواری را بررسی کنید که جذابیت بصری را افزایش می دهد.

گاهی اوقات، تنها چیزی که همیشه می خواهیم یک ساعت زیباست که همیشه در کنار تخت ما بماند! این ساعت آینه ای با آرزوی شما هماهنگ است و می تواند شریک کامل کنار تخت شما باشد. 

ساعت بصری جذاب با ویژگی‌های زیادی مانند صفحه نمایش روشنایی 2 سطحی، دوشاخه USB برای شارژ، ساعت زنگ دار کم تا صدای بلند و غیره بسته بندی شده است.

این ساعت مناسب برای سفر همچنین زمانی که به واحدهای شارژ دسترسی ندارید با باتری کار می‌کند.

آیا پسر شما اهل موسیقی است؟ سپس، این ساعت دیواری یک هدیه ایده آل برای تولد او است! ساعت دیواری کوچک و گرد دارای چاپ رنگارنگی از نقوش موسیقی است.

 سازها و نمادهای موسیقی در پس زمینه جلوه جالبی به دکوراسیون اتاق می دهند. اعداد نیز قابل مشاهده هستند و عقربه های سفید به شما خواندن دقیق زمان را می دهد. اکنون می دانید که چگونه نوازنده جوان خود را غافلگیر کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.