فرش دستباف اصفهان طرح گنبد بخرید دو عدد قالیچه ۹ متری هدیه بگیرید

همانطور که می دانید فرش دستباف اصفهان طرح گنبد یکی از محبوب ترین فرش ها می باشد.

فرش های پرز بریده در محیط های مسکونی بسیار رایج است. حلقه هایی که برای بافت فرش استفاده می شود برای تولید الیاف قائم بریده می شوند که حس بسیار لطیف و مجللی را ایجاد می کند.

تمیز کردن این سبک بسیار آسان است و در ارتفاع های مختلف وجود دارد. با این حال، این سبک اغلب نیاز به تعویض دارد زیرا بیشتر مستعد پارگی و فرسودگی است.

فرش‌های پرز بریده می‌توانند به راحتی از اتاقی به اتاق دیگر ترکیب شوند و به سبک انتخابی برای خانه‌های فرش شده تبدیل شوند. 

فرش های تیرک حلقه تمام حلقه فیبر را در بالای فرش دست نخورده می گذارند. آنها همچنین به عنوان “شمع های برش نخورده” یا “شمع های بربر” شناخته می شوند.

بادوام، تمیز کردن آسان و مقاوم در برابر لکه، در محیط های تجاری که ترافیک زیادی را مشاهده می کنند بسیار رایج هستند.

فرش

می‌توانید از شمع حلقه‌ای در یک محیط مسکونی استفاده کنید، اما توصیه می‌کنیم در خانه‌هایی که حیوانات خانگی یا بچه‌های کوچک دارند، از آن استفاده نکنید، زیرا می‌توانند خطر گیر کردن را ایجاد کنند. 

یک فرش پرز حجاری شده دارای الیاف پرزدار و برش خورده است. این سبک که گاهی «فرش‌های بافت‌دار» نامیده می‌شود، تفاوت‌هایی در ارتفاع و بافت در همان فرش ایجاد می‌کند.

از این تفاوت ها برای ایجاد الگوهای پویا بصری استفاده می شود که به یک اتاق کمک می کند. توصیه می کنیم از فرش های حجاری شده به عنوان یکی از عناصر اصلی دکوراسیون اتاق استفاده کنید.

پلی استر ضد حساسیت ترین گزینه در بین الیاف مصنوعی است. بسیار شبیه نایلون، قادر است رنگ های روشن را برای مدت طولانی نگه دارد.

فرش های پلی استر را نباید در مکان های پر رفت و آمد خانه خود استفاده کنید زیرا در معرض وزن صاف هستند، بنابراین بهتر است هیچ مبلمانی روی آنها قرار ندهید.

در حالی که آنها را می توان به راحتی تمیز کرد، پلی استر لکه های روغن را حفظ می کند، بنابراین مطمئن شوید که این فرش را از مناطقی که ممکن است غذا می خورید دور نگه دارید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.