صاحب خانه عجیبی که بخاطر مانتو زنانه مستاجرش را آواره کرد

محروم ماندن از لباس در مقابل دیگران ممکن است خجالت آور باشد.

در بسیاری از نقاط جهان، نپوشیدن لباس در اماکن عمومی به گونه ای که اندام تناسلی، سینه یا باسن نمایان شود، می تواند در معرض ناپسندی قرار گیرد.

ناحیه تناسلی یا پوشش تناسلی، حداقلی است که اغلب در بین فرهنگی و بدون توجه به آب و هوا با آن مواجه می‌شویم، که حاکی از قرارداد اجتماعی به عنوان اساس آداب و رسوم است.

همچنین ممکن است از لباس  مانند مانتو زنانه ساده برای برقراری ارتباط با موقعیت اجتماعی، ثروت، هویت گروهی و فردگرایی استفاده شود.

برخی از اشکال تجهیزات حفاظت فردی مانند لباس، لباس یا کت سفید دکتر، با نیازهای مشابه برای نگهداری و تمیز کردن مانند سایر منسوجات (دستکش بوکس هم به عنوان تجهیزات حفاظتی و هم به عنوان یک سلاح جنگی عمل می کند، بنابراین جنبه تجهیزات افزایش می یابد. بالاتر از جنبه دستکش).

مانتو

انواع تخصصی‌تر تجهیزات حفاظتی، مانند سپرهای صورت، لوازم جانبی محافظ طبقه‌بندی می‌شوند.

در نهایت، لباس‌های غواصی یا لباس‌های فضایی که خود محصور می‌شوند، پوشش‌های متناسب با بدن هستند، و بدون اینکه به خودی خود لباس باشند، به یک شکل از لباس تبدیل می‌شوند، در حالی که دارای فناوری بالایی هستند که بیشتر از یک لباس، ابزاری هستند.

این خط همچنان محو می شود زیرا فناوری پوشیدنی دستگاه های کمکی را مستقیماً در خود پارچه جاسازی می کند.

نوآوری های توانمند مصرف انرژی بسیار کم و بسترهای الکترونیکی انعطاف پذیر است.

لباس ها همچنین به سیستم حمل و نقل شخصی (اسکیت های روی یخ، اسکیت های غلتکی، شلوارهای باری، سایر وسایل بقا در فضای باز، بند یک نفره) یا سیستم پنهان سازی (جادوگران صحنه، آسترها یا جیب های مخفی در صنایع تجاری، غلاف های یکپارچه برای حمل مخفی، کالا) هیبرید می شوند.

کت های شلواری در بازار سیاه جایی که هدف لباس اغلب به شکل مبدل در می آید).

یک حالت لباس متناسب با هدف، چه سبک و چه کاربردی، به عنوان یک لباس یا مجموعه شناخته می شود. (en)

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.