راهکارهایی برای نگهداری دمپایی زنانه جدید که باید بدانید

همان طور که می دانید دمپایی زنانه جدید داخلی همانطور که از نامشان پیداست عمدتاً در داخل خانه پوشیده می شوند و باید تا حد امکان کمتر در فضای باز پوشیده شوند.

به خصوص کفی های PVC و EVA اساساً پس از چند بار پوشیدن فرسوده می شوند.

به ضد آب و رطوبت توجه کنید حتی دمپایی های حمام را نباید در محیط مرطوب به مدت طولانی قرار داد باید در جای خنک و دارای تهویه نگهداری شود دمپایی های مخملی اصولاً سه روز پوشیده می شوند و باید گردگیری شوند. و در معرض نور خورشید قرار بگیرید تا آنها را خشک نگه دارد.

دمپایی ها را نمی توان در معرض نور خورشید قرار داد و باید تا حد امکان تعداد تمیز کردن را کاهش داد.

دمپایی

برخی از دمپایی ها مانند کفش های دارای درز بیرونی و برخی از دمپایی ها با کفی پارچه ای با مقوا پوشیده شده اند، بنابراین باید با دقت بیشتری تمیز شوند.

پس از تمیز کردن دمپایی های تابستانی سخت در پاییز، باید آن ها را در جاکفشی ها و کابینت های مخصوص کفش قرار دهید تا اکستروژن و تغییر شکل پیدا نکنند و فقط پس از بیرون آوردن در اوایل تابستان و تمیز کردن مجدد در تابستان آینده می توان از آن ها استفاده کرد.

پس از تمیز کردن دمپایی های پرزدار زمستانی در فصل بهار، بهتر است روزنامه ها را با گلوله های بید داخل کفش پر کنید تا از رطوبت، بید و تغییر شکل آن جلوگیری شود.

اگر در شمال هستید، در زمستان در داخل خانه گرمایش وجود دارد، توصیه می شود دمپایی های مخمل دار با دهانه جلو بیشتری بخرید، این نوع دمپایی در خارج از کشور فروخته می شود، اما در چین نسبتا نادر است، زیرا دمپایی های باز به راحتی جمع نمی شوند.

باکتری ها، و نگهداری آنها در فضای داخلی گرم آسان نیست. احساس گرفتگی و خفگی می کند، پارچه مخملی نیز بسیار راحت است و به راحتی تمیز می شود

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.