دانش آموزان در آینده با پوست خرس واقعی در درس علوم آشنا می شوند

فرصتی مشترک برای دانش آموزان دو مدرسه محلی برای به اشتراک گذاشتن دانش خود در مورد جمعیت خرس های حیات وحش محلی جایی برای پنجه ها باقی نگذاشت.

دانش‌آموزان کلاس پنجم از مدرسه Exshaw و مدرسه راهنمایی لارنس گراسی روز سه‌شنبه (11 ژوئن) در مرکز آموزش فضای باز کانادایی Rockies گرد هم آمدند تا از طریق انبوهی از فعالیت‌های مختلف، از جمله بازی‌های آشنایی با شما و مضمون خرس، درباره پوست خرس بیاموزند.

این رویداد که توسط هر دو مدرسه، همراه با کمک مؤسسه بیوسفر دره بو و استونی ناکودا دانش آموز ویرجل استفنز برگزار شد، فرصتی برای جوامع و فرهنگ ها بود تا با هم ارتباط برقرار کنند.معلم مدرسه Exshaw Genevieve Soler گفت که روز خرس راهی برای کمک به کودکان در منطقه مدرسه و جوامع مختلف برای ایجاد روابط است.

او گفت: «این اساساً روزی است برای گرد هم آوردن بچه‌های جوامع مختلف و به اشتراک گذاشتن دانش، دانش سنتی، دانش معاصر درباره خرس.بنابراین بخشی از کار من ایجاد روابط و ارتباط با بچه های منطقه است، اما در بین جوامع، به نوعی فرصت های بین فرهنگی است، بنابراین این کاملاً با آن مطابقت دارد، اما همچنین به بچه ها اجازه می دهد تا کمی در مورد برنامه درسی و حیات وحش بیاموزند. ”

استفنز گفت که برای حمایت از مدارس در یادگیری در مورد خرس ها شرکت کرده است، به ویژه برای اینکه بدانند فضایی که ما در آن زندگی می کنیم با حیات وحش مشترک است.

چگونه به طبیعت و حیوانات احترام بگذاریم … وقتی به داخل بوته در طبیعت می روید، فعالیت های حیوانات را بررسی می کنید، آنها به دلایلی آنجا هستند، به خصوص در این زمان با توله ها و گوساله ها، بچه هایی که به دنیا می آیند، باید به آنها بدهید.

دانش‌آموزان مدرسه Exshaw پروژه‌های بصری را گرد هم می‌آورند که راه‌های مختلفی را توضیح می‌دهند تا تشخیص دهند که آیا خرس در آن منطقه بوده یا بوده است، و اگر کسی به شما نزدیک شود یا با آن مواجه شوید، چه کاری باید انجام دهید. این نمایش‌ها شامل مدل‌هایی از پوسته خرس و چنگال خرس، دستورالعمل‌هایی در مورد اجتناب و پوسته‌های خز یک خرس سیاه و یک خرس گریزلی بود.

  • منابع:
    1. Karen Messenger, a program associate at the Biosphere Institute

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.