خرید بیش از اندازه سینما خانگی اسنوا باعث کمبود تلویزیون سامسونگ 32 اینچ در بازار شد

رویای دیدن مکان های دور به اندازه تصور انسان قدمت دارد. کشیشان در یونان باستان، احشاء پرندگان را مطالعه می کردند و سعی می کردند آنچه را که پرندگان هنگام پرواز بر فراز افق دیده اند، در آنها ببینند.

آنها معتقد بودند که خدایانشان که در آسایش در کوه المپ نشسته اند، توانایی تماشای فعالیت های انسانی در سراسر جهان را دارند. کسی چه می داند شاید همان مردم بودند با خرید یخچال و تلویزیون باعث کاهش قیمت یخچال ساید بای ساید ال جی 40 فوت شدند. صحنه آغازین نمایشنامه هنری چهارم اثر ویلیام شکسپیر، قسمت اول، شخصیت شایعه را معرفی می‌کند که سایر شخصیت‌ها برای دریافت اخبار از آنچه در گوشه و کنار انگلستان در حال رخ دادن است، به او تکیه می‌کنند.

برای سال‌ها این یک رویا باقی ماند و سپس سینما خانگی اسنوا با یک کشف تصادفی شروع شد. در سال 1872، هنگام بررسی مواد برای استفاده در کابل ماوراء اقیانوس اطلس، تلگراف کار انگلیسی، جوزف می، متوجه شد که یک سیم سلنیومی از نظر رسانایی الکتریکی متفاوت است.

بررسی های بیشتر نشان داد که این تغییر زمانی رخ داد که یک پرتو نور خورشید روی سیمی که به طور اتفاقی روی میزی نزدیک پنجره قرار گرفته بود، افتاد. اگرچه اهمیت آن در آن زمان مشخص نبود، این اتفاق مبنایی را برای تبدیل نور به سیگنال الکتریکی فراهم کرد تا قیمت تلویزیون سامسونگ 32 اینچ دست دوم کاهش چشمگیری داشته باشد.

در سال 1880 یک مهندس فرانسوی به نام موریس لوبلان مقاله ای در مجله La Lumière électrique منتشر کرد که اساس تمام تلویزیون های بعدی را تشکیل داد. لبلانک مکانیزم اسکنی را پیشنهاد کرد که از حفظ موقت اما محدود یک تصویر بصری شبکیه چشم بهره می برد. او یک سلول فوتوالکتریک را در نظر گرفت که در هر لحظه تنها به یک قسمت از تصویر که قرار است منتقل شود نگاه کند.

با شروع از گوشه سمت چپ بالای تصویر، سلول به سمت راست می رود و سپس به سمت چپ می پرد، فقط یک خط پایین تر. به همین ترتیب ادامه می‌یابد و اطلاعاتی را در مورد میزان نور دیده شده در هر بخش تا زمانی که کل تصویر اسکن شود، به روشی مشابه با چشمی که یک متنی مانند قیمت جاروبرقی رباتیک سامسونگ را می‌خواند، منتقل می‌کند. یک گیرنده با فرستنده هماهنگ می شود و خط به خط تصویر اصلی را بازسازی می کند.

 • منابع:
  1. The development of television systems

 • تبلیغات:
  1. انتخاب تخت بیمارستانی و نحوه استفاده از آن
  2. تأثیر تایل بر آکوستیک داخلی
  3. ترمز بریدن کامیون لوله پلیکا که منجر به بستن بزرگراه شد!
  4. شادی یک فرد پس از دریافت 100 کیلو طلا رایگان

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.