خرما کیلویی که باعث جدایی مادر از فرزندش شد

یک مشت خرما کیلویی در روز ممکن است سلامت قلب را بهبود بخشد. خرما می تواند با رادیکال های آزاد مبارزه کند و از بیماری های قلبی عروقی جلوگیری کند.

شواهد حکایتی نشان می دهد که آنتی اکسیدان های موجود در خرما ممکن است از تصلب شرایین جلوگیری کند. این آنتی اکسیدان ها همچنین ممکن است حذف کلسترول را از سلول های سرخرگ تحریک کنند.

خرما همچنین حاوی ایزوفلاون (دومین میوه در میان میوه ها) است که خطر ابتلا به بیماری های قلبی عروقی را کاهش می دهد. با این حال، تحقیقات بیشتری در این زمینه ضروری است.

خرما حاوی فیبر است. طبق یک مطالعه در بریتانیا، مصرف منظم فیبر ممکن است خطر ابتلا به بیماری عروق کرونر قلب را کاهش دهد. فیبر همچنین به کنترل وزن کمک می کند. وزن ایده آل بدن می تواند خطر بیماری قلبی را بیشتر کاهش دهد.

خرما

ممکن است از ریزش مو جلوگیری کند. خرما سرشار از آهن است و ممکن است گردش خون را در پوست سر تقویت کند. این ممکن است باعث رشد مو شود. این اتفاق زمانی رخ می دهد که اکسیژن به درستی در کل بدن شما از جمله پوست سر پخش می شود. این فرآیند ممکن است از ریزش مو جلوگیری کرده و رشد موهای جدید را تحریک کند. با این حال، تحقیقات محدودی در این زمینه در دسترس است.

ممکن است سلامت جنسی را افزایش دهد. برخی تحقیقات بیان می کنند که گرده خرما در طب سنتی برای تقویت باروری مردان استفاده می شود. تحقیقات بیشتری برای درک تأثیر خرما در افزایش سلامت جنسی مورد نیاز است.

آمینو اسیدهای موجود در خرما نیز ممکن است قوای جنسی را تقویت کند.اسهال می تواند با انتخاب غذاهایی که مصرف می کنید بهتر یا تشدید شود. خرما سرشار از پتاسیم است و ممکن است به بهبود وضعیت کمک کند. میوه خرما دارای خواص ضد میکروبی است که علیه میکروب هایی که باعث اسهال می شوند عمل می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.