اکسسوری چوبی سیسمونی باعث خواب راحت کودکان می شود

همانطور که می دانید اکسسوری چوبی سیسمونی زیبایی اتاق کودک شما را دو چندان می کند.

هنگام طراحی اتاق کودکمان، هر چیدمان یا طرح رنگی که برای بقیه خانه استفاده کرده ایم اغلب از پنجره بیرون می رود.

اتاق کودک باید مکانی شاد، سرگرم کننده و خلاق برای استراحت و بازی کودک شما باشد.

آنها سزاوار فضایی در خانه هستند که همه متعلق به خودشان است – واحه خودشان برای فرار. بنابراین هنگام ایجاد اتاق خواب عالی برای فرزندانمان چه چیزی را باید در نظر داشته باشیم؟ در اینجا پنج نکته برای تزیین اتاق کودک وجود دارد.

چگونه هر بار که رنگ مورد علاقه فرزندمان از نارنجی به سبز به ارغوانی تغییر می کند و دوباره برمی گردد، از بازسازی اساسی اجتناب کنیم؟

پایه و اساس خانه خود را خنثی نگه دارید و تجملات رنگی را به لوازم جانبی خود وارد کنید. ملحفه، پرده و فرش رنگارنگ برای جلب چشم پیدا کنید. اگر در اتاق کتاب دارید، قفسه هایی برای نشان دادن رنگ کتاب ها در نظر بگیرید.

اکسسوری

فراهم کردن یک محیط رنگارنگ یک راه عالی برای شاد نگه داشتن کودک و عاشق اتاق جدیدش است!

اجازه دهید فرزندتان در برخی از تصمیمات مربوط به دکوراسیون رهبری کند.

ما اغلب فکر می کنیم هنگام تصمیم گیری در مورد اتاق ( چه رنگ ها یا لوازم جانبی ) نظر ما بهترین است، اما سعی کنید به یاد داشته باشید که چه کسی بیشتر وقت خود را در آنجا سپری می کند.

ما همیشه می‌توانیم به آن‌ها کمک کرده و راهنمایی کنیم، اما اگر روی رنگ خاصی ست می‌شوند، تصمیم نهایی با آن‌ها است. این یک راه عالی برای تشویق ابراز وجود است!

چیدمان و مبلمانی را انتخاب کنید که گذر از مراحل مختلف زندگی را آسان کند. سعی کنید قطعات و تزئیناتی را انتخاب کنید که با رشد کودک شما از نوزاد به کودک نوپا تا نوجوان کمی تغییر کند.

به عنوان مثال، وقتی کودک شما از گهواره بیرون می آید و به تخت «بچه بزرگ» می رود، چگونه باید اتاق را جابه جا کرد؟

با خانواده و دوستان خود ارتباط برقرار کنید تا ببینید چه اقلامی را ممکن است بتوانید به عقب و جلو مبادله کنید تا از پرداخت هزینه مبلمان جدید و گران قیمت خودداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.